Fotografią zajmuję się od przeszło dziesięciu lat. Aparat towarzyszy mi od zawsze za sprawą moich rodziców, którzy zaszczepili we mnie tą pasję. Później przyszedł czas na rozwój dotychczas zdobytych umiejętności pod okiem profesjonalistów. Najpierw dwuletnia nauka w Trójmiejskiej Szkole Fotografii, następnie kursy kształtujące moją wiedzę w zakresie fotografii wnętrz i nieruchomości. Popularne jest stwierdzenie, żeby osiągnąć sukces w danej dziedzinie należy kochać swoją pracę. Mam to szczęście, że ja swoje zajęcie znalazłam – fotografię, a dokładniej fotografię wnętrz.

Zdjęcia wnętrz i architektury łączą w sobie te elementy, których w swojej fotograficznej pracy poszukiwałam od dawna – przestrzeni, piękna detali, możliwości kształtowania i aranżacji tego, co widzimy, aby w jak najpełniejszy sposób oddać charakter wnętrza i jego przeznaczenie.

Fotografia wnętrz i nieruchomości to dla mnie szukanie każdorazowo najlepszego sposobu, aby pokazać funkcjonalność przestrzeni, w której się znajduję. Nadanie jej soczystości, wyrazu i głębi. Uwiecznienie klimatu. Często też pokazanie wizji projektanta, który ją stworzył.

 

Na chwilę obecną portfolio moich klientów stanowią firmy deweloperskie, hotele, właściciele mieszkań na wynajem, jak i biura pośredniczące w sprzedaży. W takich branżach istotne jest przedstawienie walorów nieruchomości, aby w pierwszej kolejności wyeksponować atuty istotne dla klientów. Szukam też nowych wyzwań w zakresie fotografii architektury wnętrz, które w mojej ocenie dają nieograniczone możliwości fotograficzne.

Zapraszam do kontaktu.

Aleksandra Zaremba